İNKA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK , İNKA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
İNKA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK , İNKA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Yardım

Sipariş verebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.siparişlerinizi daha hızlı vermek, size özel kampanyalardan yararlanmak, iptal ve iade işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz.ödeme ve iade işlemlerinde üye olmadan yapılan alışverişlerde işlem uzadığı için üyelik zorunlu yapılmıştır.

Neden Biz?

İNKA bilgisayar 2003 yılından bu yana KOBİ’lere ve kurumsal sektöre BT Çözümleri’ni başarıyla sunmaktadır. Bugüne kadar müşteri odaklı pazarımızda, pazar lideri olmak için büyüdük.

İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin ihtiyaçlarınız için işimize yansıtıyoruz.

- Fiyat politikamız; bizi tanımanızı , karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır

 

Dünya lideri birkaç teknoloji firmasıyla güçlü iş ortaklığı inşa ettik. Bu bize, en önemli ortaklarımız yani; müşterilerimiz için endüstri lideri çözümler hazırlamamız için imkân vermektedir.

 

Başarımızın köşe taşı beraber çalıştığımız müşterilerimizle ve ortaklarımızla ticari dürüstlük ve bütünlük sağlamaktır. Bizi rakiplerimizden ayıran unsurun müşterilerimize karşı şeffaf davranmamız olduğuna inanıyoruz.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X